Biz

ECC, dünya ölçeğinde sahip olduğu uzman bilgi ağı ile güvenilir, şeffaf etkin ve hızlı hukuki hizmet sağlama kararlığıyla İstanbul’da 2021 yılında kurulmuştur.

Müvekkillerinin ticari ihtiyaçlarını doğru kavrayan ECC, bölgesel ve sektörel farklılıkları da gözeten yaklaşımıyla karmaşık konulara dair başarılı hukuki çözümler sunmaktadır.

ECC’nin müvekkilleri, uzman avukat ilgisine dayalı, kaliteli ve çözüm odaklı hukuki hizmetlerden faydalanmaktadır.

ECC, yerel ve yabancı müvekkillerine hukuki danışmanlık hizmeti sağlamakta ve her dereceden yerel mahkemelerde ve hakem heyetleri nezdinde müvekkillerini başarıyla temsil etmektedir.

ECC’nin çalışma alanları esas olarak; ticari, finansal ve deniz hukuku uyuşmazlıklarının yerel ve milletlerarası tahkim veya yerel mahkemeler nezdinde çözümü ve şirketlere hukuki ve kurumsal danışmanlık hizmetlerini kapsamaktadır.

ECC, bankacılık ve finans projelerinin yürütülmesi, şirketler hukuku, gemi finansmanı, gemi alım satımı, şirketlerin ve gemilerin yerli ve yabancı sicillere tescili hususlarında da deneyime sahiptir.

ECC, kurumsal ve sosyal sorumluluğunun bilinciyle genç avukatların yerel ve uluslararası alanda donanımlarını artıracak projelerle mesleğin gelişimine katkı sağlamaktadır.

Müvekkilleri ile uzun dönemli hizmet anlayışını benimseyen ECC, hizmet sunduğu sektörlerin faaliyet konularına ilişkin güncel süreçleri ve değişen uygulamaları, risk faktörünü de iyi analiz ederek takip etmekte ve müşterilerine gerçekçi ve uygulanabilir hukuki çözümler sunmaktadır.

ECC, Türkçe, İngilizce ve Fransızca dillerinde hizmet vermektedir.